Ogłoszenie numer: 8829202, z dnia 2024-03-25

Klient portalu Praca.pl

Zastępca Kierownika Salonu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Wsparcie Kierownika Sklepu w zarządzaniu salonem
  • Motywowanie i integrowanie zespołu w ramach wspólnej pracy i coachingu
  • Dbałość o realizację tygodniowych planów sprzedaży, w tym aktywna obsługa Klientów i Klientów zgodnie ze standardami
  • Codzienna praca z kolekcją i dbałość o VM

Wymagania

  • Nasz idealny kandydat powinien mieć minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku w branży fashion lub pokrewnej, świetnie motywować i rozwijać pracowników oraz mieć wysoką orientację na wyniki. Poszukujemy osoby, która uwielbia modę, jest zaangażowana, pełna entuzjazmu i zaraża tym innych. Jeśli więc spełniasz powyższe kryteria, i cechuje Cię wyjątkowe podejście do Klienta, który lubi do Ciebie wracać, czekamy właśnie na Ciebie.

Oferujemy

  • Premie za realizację każdego tygodnia sprzedaży
  • Możliwość dalszego rozwoju w ramach roli kierowniczej
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Zniżki na wszystkie produkty
  • Wiele niespodzianek i konkursów z nagrodami
  • Benefity: kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną