ZMB Capital Sp. z o.o. to w pełni polska, rodzinna firma, właściciel jednej z najstarszych rozlewni wód mineralnych w Polsce. Zatrudniamy blisko pół tysiąca pracowników w trzech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na południu kraju oraz sześciu centrach dystrybucji wody w systemie galonowym. Od ponad 40 lat dostarczamy naszym klientom doskonałą wodę, najwyższej jakości napoje i syropy.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Zastępca Głównego Księgowego
Miejsce pracy: Ustroń
OPIS STANOWISKA:
  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie ze standardami sprawozdawczości finansowej i przepisami prawa podatkowego
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • czynny udział w audytach i badaniu sprawozdania przez biegłego rewidenta
  • weryfikacja dokumentów pod względem podatkowym i rachunkowym
  • tworzenie wewnętrznych procedur
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów księgowych
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi, Zarządem, Właścicielami i Współpracownikami
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości i innych odpowiednich przepisów prawa
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office (w tym Excel)
  • znajomość obsługi systemów ERP
  • dokładność, rzetelność, uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność organizacji pracy własnej, komunikatywność i zdolność analitycznego myślenia
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny i medyczny
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZMB CAPITAL Sp. z o.o. z siedzibą w Ustroniu (43-450), przy ul. Jelenica 72, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS0000709458, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy”.

Pełną treść Klauzuli informacyjnej znajdziecie Państwo pod linkiem.