Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała
Wychowawca ohp
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: 94/8/2023
OBOWIĄZKI:
Realizowanie bieżących planów pracy dydaktyczno-wychowawczej. Organizowanie zajęć wychowawczych o charakterze edukacyjnym, kulturalno-oświatowym, profilaktycznym i sportowo-rekreacyjnym. Zagospodarowywanie czasu wolnego młodzieżyPraca jednozmianowa od pon-pt.Praca w Bielsku-Białej (ul. Kosynierów 20) oraz na terenie danej szkoły branżowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe na kierunku w zakresie pedagogiki, psychologii lub według wymagań określonych dla nauczycieli, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,Mile widziane: doświadczenie zawodowe, inicjatywa i zaangażowanie, umiejętność pracy z młodzieżą,Mile widziani absolwenci studiów pedagogicznych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Bielsko-Biała