Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Opiekun
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0381
OBOWIĄZKI:
pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej (mycie, kąpanie, ubieranie, czesanie, golenie, pomoc w słaniu łóżka, zmianie bielizny pościelowej, udział w ćwiczeniach rehabilitacyjnych lub aktywizujących zaleconych przez lekarza bądź terapeutę);- pielęgnowanie oraz dbanie o zdrowie i higienę osobistą osób chorych i niesamodzielnych;- aktywizowanie podopiecznego do zwiększenia jego samodzielności życiowej;- doradzanie w zakresie planowania wydatków lub sposobu spędzania czasu wolnego;- mobilizowanie podopiecznego do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie jego zainteresowań;- udzielanie pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia podopiecznego;- aktywne uczestniczenie w procesie rehabilitacji i aktywizacji podopiecznego oraz wykonywanie określonych zadań pod nadzorem lub na zlecenie lekarza bądź terapeuty;- kształtowanie pozytywnych relacji interpersonalnych w najbliższym otoczeniu podopiecznego;- udzielanie wsparcia w sytuacjach trudnych, kryzysowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu