Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Operator Rozkładarki / Podajnika / Stołu (Guzikowy) / Walca - Robotnik Drogowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • Praca operatora rozkładarki / podajnika, operatora stołu (guzikowego), operatora walca, robotnika drogowego.
Wymagania:
  • Uprawnienia do obsługi danego sprzętu,
  • Doświadczenie przy budowie dróg-układanie masy,
  • Przynajmniej roczne doświadczenie,
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia,
  • Dyspozycyjność - gotowość do pracy w delegacji,
  • Dbałość o powierzony sprzęt,
  • Sumienność, obowiązkowość, odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
- wraz z następującą klauzulą:

Zgodnie z art.6 Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(ogólne rozporządzenie o ochronie danych , RODO ) wyrażam zgodę naprzetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym formularzu (CV) w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji przez KOBYLARNIA S.A.