Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/24/0027
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń przemysłowych zarówno w siedzibie firmy jak i bezpośrednio u klineta. W niektórych przypadkach konieczne może być dorobienie potrzebnych części.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00 odp on. do pt.Umowa o pracę na czas określony.Oferta pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, powyżej 30 roku życia kwalifikujących się do projektu RPO.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczne, wymagana umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i urządzeń warsztatowych, wymagane prawo jazdy kat. B, wymagany min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej