Konstruktor - Mechanik pojazdów specjalnych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Twoje obowiązki:
  • Analizy wykonalności,
  • Projektowanie pojazdów specjalnych i ich podsystemów,
  • Tworzenie koncepcji nowych produktów/podsystemów,
  • Optymalizacja konstrukcji pod kątem poprawy jakości i obniżenia kosztów,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej (2D i 3D),
  • Współpraca w zespole projektowy,
  • Nadzór konstrukcyjny nad realizacją wykonania oraz uruchomienia prototypów,
  • Współpraca z innymi działami, uczestnikami procesów wytwarzania w Firmie.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (mechanika, mechanika wspomagana komputerowo, mechanika i budowa maszyn),
  • Wiedza z zakresu mechaniki i analiz numerycznych,
  • Znajomość programu CAD (preferowane Solid Edge),
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • Szukamy osoby z minimum 4 letnim stażem pracy,
To oferujemy:
  • Ciekawa, niemonotonna praca w rozwijającej się firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Dostęp do innowacyjnych technologii,
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

  • Mechatronik

    Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

    Opublikowano: 2024-04-26

    śląskie Żywiec