Asystent / Asystentka Działu Operacyjnego
Miejsce pracy: Pszczyna
Od 30 lat regularnie dostarczamy produkty w kategorii chemia-higiena-kosmetyki do kilku tysięcy Klientów, oferujemy model biznesowy w zakresie Sieci Partnerskiej Drogerii Koliber oraz zarządzamy półką z chemią gospodarczą i kosmetykami w ramach innowacyjnego projektu Shelf Program.
JESTEŚ CIEKAWY/A JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:
  • Wsparcie Doradców Klienta w codziennych obowiązkach – dostarczenie potrzebnych materiałów, aktualizacja baz danych.
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie przygotowania materiałów reklamowych.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiegu dokumentów (wprowadzanie do systemu, archiwizacja).
  • Przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby działu operacyjnego.
  • Wsparcie działu operacyjnego w bieżących zadaniach, współpraca z innymi działami.
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel.
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy.
  • Cechuje Cię umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną, elastyczną.
  • Jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole.
DODATKOWO OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem na rynku FMCG.
  • Szkolenia przygotowujące do realizacji zadań.
  • Opiekę mentorską doświadczonego specjalisty.
  • Pracę w zespole profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem.
  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących pracowników.