Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 400 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Nowej Zelandii, Niemczech, Austrii i Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zastępca Kierownika Sklepu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • zarządzanie podległym zespołem oraz odpowiedzialność za prowadzenie zmiany podczas nieobecności kierownika sklepu,
  • raportowanie wyników finansowych,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki,
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej lub sportowej na stanowisku osoby zarządzającej zespołem,
  • umiejętność zarządzania sobą i zespołem w czasie,
  • umiejętność motywowania pracowników,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej ułatwiającym swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem.
Jeśli:
  • lubisz kontakt z ludźmi i cechuje Cię chęć pomagania innym,
  • praca w zespole sprawia Ci przyjemność,
  • szybko się uczysz i chcesz się rozwijać,
  • jesteś ambitny i zorientowany na konkretne wyniki,
  • uprawiasz sport,
  • lubisz dzielić się swoją pasją i opowiadać o niej w każdej wolnej chwili,
  • nie lubisz siedzieć z założonymi rękoma i z pracą na wysokich obrotach jesteś za pan brat,
  • jesteś dyspozycyjny i elastyczny oraz otwarty na zmiany...

ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Oferowany wymiar etat: cały etat.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w bardzo ambitnym i zgranym Zespole,
  • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
  • elastyczny grafik,
  • atrakcyjne zniżki pracownicze na zakup naszych produktów,
  • uczestnictwo w programie MyBenefit oraz kartę Multisport.
Do CV proszę załączyć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”