Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Zastępca dyrektora generalnego
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/22/2444
OBOWIĄZKI:
Nadzór na przygotowaniem budżetu, zarządzanie bieżącą działalnością firmy, zespołem, procesem logistycznym i gospodarką magazynową, przestrzeganie/realizowanie procedur SOX, kontakty z kontrahentami z różnych krajów oraz spółką matką w Japonii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: japoński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Zarządzanie zespołem
Uprawnienia: Zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientem

Wymagania inne:

wykształcenie bez wymagań, doświadczenie w obszarze sprzedaży, umiejętność zarządzania zespołem, procesem logistyki i gospodarką magazynową, znajomość rynku międzynarodowego elektronarzędzi, znajomość zasad promocji i sprzedaży narzędzi elektronicznych, akumulatorowych i spalinowych, biegła znajomość języka japońskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 000 do 12 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej