Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Wychowawca w jednostce organizacyjnej śwk ohp/hp pszczyna
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/2990
OBOWIĄZKI:
- Więcej informacji na stronie: http://www.slaska-bip.ohp.pl/?id=713- Śląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko: Wychowawca w jednostce organizacyjnej ŚWK OHP/HP Pszczyna.- Zakres wykonywanych zadań: realizowanie bieżących planów pracy dydaktyczno-wychowawczej, organizowanie zajęć wychowawczych o charakterze edukacyjnym, kulturalno-oświatowym, profilaktycznym i sportowo-rekreacyjnym, zagospodarowywanie czasu wolnego młodzieży.- Miejsce pracy: 12-6 HP Pszczyna ul. Dworcowa 23/ p. 19, 43-200 Pszczyna.- Godziny pracy: Praca po 8 godzin dziennie 8 godzin między 7:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: pedagogika, psychologia lub socjologia

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- wykształcenie wyższe, kierunek studiów w zakresie pedagogiki, psychologii lub socjologii.- mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.- inicjatywa i zaangażowanie,- umiejętność pracy z młodzieżą,- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach