Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Ustawiacz maszyn do spawania
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2828
OBOWIĄZKI:
Obsługa, przezbrajanie, ustawianie parametrów spawarek, konserwacja narzędzi, przegląd narzędzi i oprzyrządowań na spawarkach płomieniowych, indukcyjnych, dziurownicach. Pomoc w utrzymaniu maszyn w sprawności technicznej, wypełnianie raportów produkcyjnych, jakościowych. Proponowane wynagrodzenie: 23,41 zł brutto/godz. + premia produkcyjna, uzależniona od BHP i jakości w wysokości maksymalnie 120 zł brutto/m-c + premia weekendowa w wysokości 50 zł brutto za przepracowany dzień weekendowy (sobota, niedziela).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie minimum podstawowe (preferowane średnie techniczne), wymagane co najmniej 4-miesięczne doświadczenie w pracy przy produkcji przewodów do klimatyzacji samochodowej, uprawnienia gazowe. Konieczna umiejętność technicznego myślenia, komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie, bezkonfliktowość.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23,41 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej