Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Ustawiacz maszyn do gięcia
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/2127
OBOWIĄZKI:
Zagwarantowanie ciągłości pracy maszyn i narzędzi na produkcji, realizacja działań prewencyjnych związanych z utrzymaniem wyposażenia stanowisk i oprzyrządowania, ustawianie maszyn do gięcia, korygowanie programów CNC. Praca w ruchu ciągłym (w godzinach 6.00-18.00, 18.00-6.00) w Bielsku-Białej oraz Mazańcowicach. Proponowane wynagrodzenie 23,41 zł brutto na godzinę + premia produkcyjna uzależniona od wydajności, jakości, BHP w wysokości maksymalnie 120 zł miesięcznie oraz premia weekendowa 50 zł brutto za przepracowany dzień weekendowy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe (preferowane jest średnie techniczne), wymagane co najmniej 4 miesiące doswiadczenia w pracy przy produkcji przewodów do klimatyzacji samochodowej. Konieczna umiejętność technicznego myślenia, znajomość procesu produkcyjnego przewodów do klimatyzacji samochodowej.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23,41 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej