ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Tokarz CNC
Zakres obowiązków
  • obsługa tokarek CNC
  • odpowiedni dobór narzędzi i technologii do obróbki skrawaniem
  • pisanie podstawowych programów na maszynie
  • umiejętność obróbki skrawaniem
  • znajomość sterowania Heidenhain, Sinumerik lub Fanuc
 Wymagania
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość rysunku technicznego
  • możliwe zatrudnienie osób do przyuczenia z niewielkim doświadczeniem
  • wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe
  • dobry stan zdrowia
  • brak nałogów
Oferujemy
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z wykorzystaniem najlepszych i najnowszych technologii
  • dodatkowe szkolenia zorganizowane przez firmę (wózki widłowe, suwnice)
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)