Praca: Tłoczarz w metalu

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Tłoczarz w metalu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0140
OBOWIĄZKI:
wykonywanie prób tłoczników, nacinanie pilników, uzbrajanie oraz ustawianie maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej, prasowanie, gięcie, cięcie, tłoczenie detali, obsługa narzędzi pomiarowych. Praca trzyzmianowa (06-14, 14-22, 22-06) od poniedziałku do soboty. Przewidywany okres zlecenia od 26.02.2021 do 25.02.2024.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie nie jest wymagane, gotowość do pracy trzyzmianowej oraz fizycznej stojącej, chęć do pracy, zaangażowanie, wymagane miesięczne doświadczenie, mile widziana umiejętność obsługi urządzeń do cięcia, gięcia metali, narzędzi pomiarowych

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej