Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Technolog / konstruktor
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0207
OBOWIĄZKI:
Realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów, tworzenie projektów 3D, tworzenie dokumentacji technicznej 2D, nadzorowanie projektów, kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy.Praca w Bielsku-Białej w godz. 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. Umowa o pracę na okres próbny do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: CAD 2D i 3D
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego
Uprawnienia: Chęć zdobywania wiedzy

Wymagania inne:

Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe w tym kierunek/specjalność: obróbka skrawaniem, mechatronika, robotyka, mechanika i budowa maszyn, ,informatyka przemysłowa, projektowanie wspomagane komputerowo, informatyka lub inne techniczne. Możliwość przyuczenia. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub narzędziowni, znajomość oprogramowania CAD/CAM.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej