Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0028
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie prewencyjne maszyn. Naprawa bieżących awarii. Wykonywanie przeglądów maszyn. Pilnowanie porządku na stanowisku pracy po zakończeniu interwencji. Eliminowanie zużycia narzędzi. Traktowanie utrzymania ciągłości produkcji jako priorytetu. Praca w ruchu ciągłym, w godz. 6.00-18.00 i 18.00-6.00, w Bielsku-Białej ul. Rudawka 80 oraz w Mazańcowicach 1049. Proponowane wynagrodzenie: 23,41 zł brutto/godz. + premia utrzymania ruchu, uzależniona od BHP i wydajności w wysokości maksymalnie 120 zł brutto/m-c + premia weekendowa w wysokości 50 PLN brutto za przepracowany dzień weekendowy (sobota, niedziela).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe, (preferowane średnie techniczne), wymagane co najmniej 4-miesięczne doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn i urządzeń technicznych, przy produkcji przewodów do klimatyzacji samochodowej, znajomość schematów elektrycznych, układów pneumatyki i hydrauliki siłowej, układów automatyki przekaźnikowo-stykowej, obsługa komputera.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23,41 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej