Valeo

Grupa Valeo jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym i partnerem dla producentów samochodów na całym świecie. Grupa dostarcza i dystrybuuje części do samochodów i niezależnych operatorów rynku części zamiennych. Jako firma technologiczna projektujemy innowacyjne rozwiązania dla inteligentnej mobilności, ze szczególnym naciskiem na intuicyjną jazdę, ograniczenie emisji CO₂ i innych gazów cieplarnianych oraz promowanie rozwoju autonomicznej jazdy.

Valeo eAutomotive

Nasz nowy zakład w Czechowicach - Dziedzicach jest wiodącym przedsiębiorstwem zajmującym się rozwojem innowacyjnych komponentów napędowych dla elektromobilności. Jesteśmy w Polsce pionierem tych technologii, dzięki czemu przyczyniamy się do zapewnienia czystej, niskoemisyjnej przyszłości w branży motoryzacyjnej. Obecnie dla naszego zakladu Valeo eAutomotive w Czechowice-Dziedzice rekrutujemy na stanowisko:

Technik Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Zakres obowiązków:
  • Analiza i usuwanie awarii, mikroprzestojów oraz przeprowadzanie planowanych
  • napraw maszyn;
  • Aktywna współpraca z działem procesu przy uruchomieniu nowych linii;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami w
  • wersji elektronicznej;
  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach linii produkcyjnej;
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnych z planem.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok;
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu automatyki, elektro mechaniki, elektryki, elektroniki;
  • Praktyczna znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, elektrotechniki i pneumatyki;
  • Uprawnienia i doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych będą dodatkowym atutem oraz aktualne uprawnienia SEP;
  • Doświadczenie w pracy z maszynami i urządzeniami produkcyjnymi;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • Samodzielność, szybkość i dokładność w działaniu;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego.

Oferujemy:
  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna, Pracowniczy Program Emerytalny i inne świadczenia socjalne.

Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

Dołącz do nas!