Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Technik mechanik 1/4 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2348
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie kosztorysów i dokumentacji technicznej w języku ukraińskim i rosyjskim, wycenianie napraw oraz dokonywnie zakupu. Montaż,naprawa, konserwacja i obsługa techniczna maszyn i urządzeń, części, praca fizyczna. Prowadzenie sprzedaży, dokonywanie tłumaczeń. PRACA WYŁĄCZNIE W GODZINACH NOCNYCH: 1.00-5.00 !
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: analiza danych
Uprawnienia: angielski komunikatywny

Wymagania inne:

Wymagane wykszt. z obszaru mechanicznego (na minimum poziomie średnim), znajomość programu AutoCad. Bezwzględnie wymagane doświadczenie związane z naprawą i konserwacją maszyn i urządzeń. Konieczne prawo jazdy kat. B z uwagi na możliwe wyjazdy w kraju i za granicą.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej