Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Technik liniowy
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/21/0230
OBOWIĄZKI:
obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej, obsługa linii technologicznej, dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego, techniczne wsparcie procesu produkcji, usuwanie awarii, realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem, udział w pracach remontowych, wykrywanie, zgłaszanie i usuwanie defektów, udział w przezbrojeniach maszyn i urządzeń na liniach, bieżąca ewidencja raportów produkcyjnych, definiowanie zapotrzebowania na materiały techniczne i części zamienne, bieżąca kontrola procesu pod kątem zużycia surowców, diagnostyka, regulacje i usuwanie usterek maszyn, przestrzeganie wymagań jakościowych, przestrzeganie zasad BHP, procedur p.poż. oraz wewnetrznego regulaminu zakładu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: samodzielność w działaniu
Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyn
Uprawnienia: umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
Uprawnienia: min. 1 rok doświadczenia
Uprawnienia: aktywne rozwiązywanie problemów

Wymagania inne:

Rozkład pracy:Pn. - pt. - system równoważny 6.00-18.00 i 18.00 6.00Sobota - system pracy 3 zmiany lub równoważny 6.00-18.00 i 18.00 6.00Niedziela - system pracy 3 zmiany lub równoważny 6.00-18.00 i 18.00 6.00Praca w porze nocnej pomiedzy godz. 21.00-7.00 (art. 151 par. 1 K.P)

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 22,18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju