Szukamy specjalistów z doświadczeniem zawodowym do pracy w rozwijającym się centrum inżynieryjnym. Rekrutację prowadzimy dla międzynarodowej firmy motoryzacyjnej, której zakład w Bielsko-Białej rozwijany będzie w najbliższych latach. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, uporządkowany system pracy i wsparcie we wspólnym dążeniu do stawianych celów.

Technik ds. zgrzewania tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 04/2021/BN/TZTS
Główne zadania:
  • prace związane z obróbką i zgrzewaniem potrzebne do stworzenia prototypu od początku do końca,
  • przeprowadzanie pomiarów na współrzędnościowych maszynach pomiarowych,
  • obsługa innych maszyn pomiarowych: (suwmiarka, multimeter, tensometr, czujniki temperatury),
  • tworzenie dokumentacji zdjęciowej prototypu oraz zapisywanie jej w bazie danych.
Wymagania:
  • doświadczenie w obróbce mechanicznej różnego rodzaju tworzyw – szczególnie w zgrzewaniu tworzyw sztucznych,
  • duże zdolności manualne, wyobraźnia przestrzenna,
  • umiejętność obsługi maszyn pomiarowych,
  • umiejętność swobodnego posługiwania się komputerem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (ze względu na szkolenia w tym języku).
Korzyści:
  • pracę w przyszłościowej firmie z branży motoryzacyjnej,
  • dostęp do najlepszych technologii i unikatowych rozwiązań – prestiż zatrudnienia,
  • dobrą atmosferę,
  • rozwój kompetencji zawodowych,
  • pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiety szkoleń,
  • wsparcie w procesie adaptacji.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.