Techniczny Lider Produkcji
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems) w Czechowicach-Dziedzicach.
W zakładzie Valeo w Czechowicach-Dziedzicach wytwarzane są systemy napędu wspomagające redukcję zużycia paliwa oraz niższą emisję spalin - rozruszniki, przepustnice powietrza, zawory recyrkulacji spalin (EGR) oraz innowacyjne elektryczne turbosprężarki. Dodatkowo czechowicki zakład skupia się na regeneracji i tym samym przywracaniu tzw. drugiego życia takim produktom jak alternatory, rozruszniki, dwumasowe koła zamachowe oraz kompresory do klimatyzacji samochodowych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Organizowanie i koordynacja pracy zespołu produkcyjnego;
  • Delegowanie zadań i obowiązków członkom zespołu;
  • Raportowanie do kierownika zmiany produkcyjnej;
  • Pomoc w utrzymywaniu parku maszynowego;
  • Ustawienie maszyn oraz przeprowadzanie drobnych remontów i przeglądów zgodnie z wyznaczonymi planami;
  • Sporządzanie dokumentacji dotyczącej wykonywanych zadań;
  • Zapewnienie wsparcia i motywacji członkom zespołu.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe;
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki;
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Obowiązkowość i samodyscyplina;
  • Orientacja na cel;
  • Umiejętności komunikacyjne i przywódcze;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę;
  • Bezpłatny transport zakładowy dla Pracowników na każdą zmianę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ustalane na podstawie doświadczenia zawodowego;
  • Cykliczne podwyżki wynagrodzeń;
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych już od 1 zł miesięcznie;
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Premia pracownicza do 400 zł brutto za wyniki w pracy.
  • Transport pracowniczy jest organizowany z Andrychowa, Kęt, Wilamowic, Oświęcimia, Zatora, Przeciszowa, Głębowic, Polanki Wielkiej, Jawiszowic, Brzeszcze, Przecieszyna, Bestwiny, Kaniowa, Pszczyny, Kobielic, Radostowic, Woli, Góry, Goczałkowic, Ligoty, Zabrzega, Bronowa, Miliardowic, Chybia, Landeka, Dankowic, Poręby Wielkiej, Łaz, Grojca, Zasola, Starej Wsi, Osieka, Malca, Czechowic-Dziedzic, Zabłocie, Rajsko, Wilczkowice Skidzin,Gilowice, Bestwinka, Bielany, Piotrowice, Bielsko Biała, Bulowice, Hecznarowice, Zasole Bielańskie.