Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Szwaczka maszynowa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0255
OBOWIĄZKI:
Produkcja pozostałych technicznych i przemysłowych wyrobów tekstylnych (podłokietniki samochodowe). Praca wg grafików w godzinach pomiędzy 6-22. Minimum 84 godziny w miesiącu. Praca w różnych zakładach na terenie całego kraju. Proponowane wynagrodzenie brutto 18,30 PLN/godz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dokładność, dbałość o porządek
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe, dobry wzrok, dyspozycyjność, umiejętność pracy wg instrukcji, zdolności manualne, umiejętność pracy w zespole, dokładność, dbałość o porządek, znajomość języka ukraińskiego na poziomie B1. Doświadczenie nie jest wymagane - możliwość przyuczeniaJęzyk Ukraiński potrzebny do komunikacji z właścicielem firmy, który jest Ukraińcem oraz współpracownikami z Ukrainy.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej