Ogłoszenie numer: 8051643, z dnia 2023-03-29

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Peugeotem, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Szef linii produkcyjnej (Lider)

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie ciągłości procesu produkcji;
  • Nadzór i kontrola pracy podległego personelu (około 10-15 osób), w zakresie produkcji, organizacji pracy oraz przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ;
  • Kontrola kompletności dokumentacji na stanowisku pracy;
  • Wypełnienie i kontrola poprawności wypełniania kart kontrolnych;
  • Regulacja, sprawdzanie parametrów oraz czyszczenie i kontrla maszyn w podstawowym zakresie;
  • Kontrola czasów produkcyjnych, kontrola dat ważności dopuszczenia środków kontrolno-pomiarowych i środków produkcji;
  • Okresowa analiza braków na linii produkcyjnej;
  • Zwalnianie pierwszej dobrej sztuki – wypełnianie raportów zwolnień.

Wymagania

  • Min. wykształcenie średnie techniczne;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego / j. włoskiego.

Oferujemy

  • Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland w ramach umowy o pracę na pełny etat;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);
  • Możliwość rozwoju zawodowego, możliwość awansu, realna szansa na długoterminową współpracę (po dwóch latach zatrudnienia regulaminowy dodatek za lata pracy efektywnej);
  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenie pieniężne świąteczne);
  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach;
  • Dofinansowanie do Karty Multisport.