Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Strażnik
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/0742
OBOWIĄZKI:
Właściwe zabezpieczenie placówki uniemożliwiające wychowankom samowolne wydostanie się poza placówkę, ochrona życia i zdrowia wychowanków oraz pracowników, zabezpieczenie mienia placówki przed zniszczeniem i kradzieżą, wspomaganie pracowników pedagogicznych podcza codziennej pracy z wychowankami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, umiejętność logicznego myślenia, brak podatności na emocje, zdolność do działania w stresie, opanowanie, sprawność fizyczna, rzetelność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, uczciwość, umiejętności w zakresie obsługi monitoringu wizyjnego, umiejętności w zakresie stosowania środka przymusu bezpośredniego zgodnie z regulacjami prawnymi.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie