Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Stolarz/cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1129
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie i montaż nowych szalunków.Rozbiórka starych szalunków.Prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych.Praca w systemie dwuzmianowym od pon. do pt. w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00.Umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wymagane min. zawodowe lub średnie techniczne, mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku przy produkcji prefabrykatów lub na budowach jako stolarz/cieśla szalunkowy, mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, motywacja do pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych, suwnic (możliwość uzyskania uprawnień w firmie).

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej