Ogłoszenie numer: 6167832, z dnia 2021-12-23

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą przyjemność dzięki naszym produktom! To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Stażysta - Dział Techniczny

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • Wsparcie we wdrażaniu nowych wyrobów do produkcji lub wprowadzaniu zmian technologicznych dla produktów będących w produkcji seryjnej;
  • Wsparcie we wprowadzaniu modyfikacji technicznych;
  • Współtworzenie oraz proponowanie modyfikacji wykazów materiałowych BOM;
  • Wsparcie przy projektowaniu oprzyrządowania oraz sprawdzianów dla nowych uruchomień;
  • Współudział w odbiorze oprzyrządowania produkcyjnego dla nowych uruchomień;
  • Udział w opracowywaniu dokumentów Planów Kontroli Dostaw;
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej dla wydziału produkcyjnego;
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych, wdrażanie działań korygujących;
  • Udział w przygotowywaniu APQP, FMEA, CP, Cpk, Cmk.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu - od poniedziałku do piątku,
  • Chęć zdobycia doświadczenia w przemyśle motoryzacyjnym,
  • Znajomość standardów (Flow Chart, Control Plan, FMEA, APQP, SPC, Problem solving),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość zasad Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością dla branży motoryzacyjnej;
  • Mile widziane:
  • -umiejętność projektowania w programie AutoCad, Inventor lub SolidWorks,
  • -znajomość zagadnień i procesów technologicznych tj. klejenie, lutowanie, obróbka plastyczna, proces wtryskiwania tworzyw sztucznych,
  • -znajomość systemu SAP

Predyspozycje osobowościowe:

  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Aktywność i dynamizm w działaniu,
  • Zaangażowanie w wykonanie powierzonych obowiązków,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Otwartość i zaangażowanie podczas auditów zewnętrznych,
  • Punktualność i umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę zlecenie (wymagana dyspozycyjność - min. 3 dni w tygodniu)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w branży automotive, możliwość rozwoju zawodowego