Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starszy specjalista/specjalista/młodszy specjalista
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/21/12499
OBOWIĄZKI:
- planowanie oraz wykonywanie procedur badawczych z udziałem zwierząt- przeprowadzanie badań mikroskopowych- przygotowanie preparatów histopatologicznych- ocena histopatologiczna tkanek i narządów- raportowanie badań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Lekarz weterynarii (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe: weterynaryjne, 1 rok doświadczenia zawodowego.Obowiązki:- planowanie oraz wykonywanie procedur badawczych z udziałem zwierząt- przeprowadzanie badań mikroskopowych- przygotowanie preparatów histopatologicznych- ocena histopatologiczna tkanek i narządów- raportowanie badań[Zgłoszenia: rekrutacja@ipo.lukasiewicz.gov.pl]

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy