Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Starszy księgowy
Miejsce pracy: Wilkowice
Numer: StPr/21/0265
OBOWIĄZKI:
- Dekretowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego.- Ewidencja wyposażenia i środków trwałych-sporządzanie dokumentów związanych z przyjęciem, amortyzacją i likwidacją.- Sporządzanie sprawozdań środków trwałych.- Uzgadnianie sald kont księgowych.- Sporządzanie deklaracji PFRON.- Zastepowanie podczas nieobecności Pracownika Sekcji Płac, w tym: naliczanie wynagrodzeń pracownikom oraz prowadzenie kompletu dokumentacji płacowo-księgowej.Praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-14.35.Umowa o pracę na okres próbny 3 miesięce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe/średnie ekonomiczne. Mile widziana znajomość programu płacowego. Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność. Wymagane doświadczenie przy wykształceniu wyższym ekonomicznym min. 1 rok w zawodzie lub przy wykształceniu średnim ekonomicznym min. 5 lat w zawodzie

Miejsce pracy:

Wilkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej