Grupa Żywiec to jeden z czołowych producentów piwa w Polsce oraz lider w innowacyjnych segmentach piwa. Firma warzy piwo w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu, Browarze Warka, Browarze Leżajsk, Browarze Elbląg, Browarze Namysłów. Do najsilniejszych marek spółki obok Żywca należą Heineken, Desperados, Warka i Tatra. Ważną część oferty Grupy Żywiec stanowią piwa regionalne: Królewskie, Leżajsk, Specjal, Namysłów i Brackie. Firma powiązana jest z Grupą HEINEKEN. Więcej informacji o firmie: www.grupazywiec.pl.

Starszy Inspektor ds. Transportu
Miejsce pracy: Żywiec
Twój zakres obowiązków
  • Koordynacja, nadzór i realizacja dziennego harmonogramu wysyłki piwa
  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw do klientów
  • Bieżące działania interwencyjne w przypadku zagrożenia realizacji dostawy
  • Priorytetyzacja załadunków piwa
  • Bieżące aktualizowanie dostępności stanowisk załadunkowych dla załadunków piwa oraz dostaw przychodzących (reklamacje, zasilenia materiałami do produkcji) i zwrotu opakowań w trybie interwencyjnym
  • Obsługa administracyjna procesów załadunkowych w systemach i aplikacjach transportowych
  • Współpraca operacyjna z dostawcami usług transportowych, magazynem, Centrum Obsługi Klienta, Działem Zarządzania Zapasem
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na podobnym lub pokrewnym stanowisku, w dziale logistyki, transportu, spedycji, obsługi klient
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, mile widziana znajomość SAP, Salesforce, CRM
Mile widziane
  • Umiejętności szybkiego uczenia się, pracy na dużej ilości danych w dynamicznym środowisku
  • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą
  • Gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • Praca od 1 kwietnia 2023

Ztarudnienie w stabilnej firmie. Umowa na czas określony, praca sezonowa od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2023.