Krajowa Informacja Skarbowa
Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy asystent
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Ogłoszenie o naborze Nr 86711

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:

  • stabilną pracę w jednostce administracji publicznej, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • rozwój umiejętności poprzez współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie,

  • wynagrodzenie zasadnicze na wskazanym w ogłoszeniu stanowisku: 3.858,69 zł brutto,

  • dodatek za wieloletnią pracę od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,

  • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. „trzynastka”),

  • nagrody jubileuszowe,

  • dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych,

  • dobrą lokalizację w pobliżu dworca PKP i PKS,

  • otwartą i przyjazną atmosferę w pracy,

  • ruchomy czas pracy z możliwością rozpoczynania pracy między 7.00 a 8.00,

  • pakiet socjalny: m.in. dofinansowanie do wypoczynku pracownika i jego dzieci, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie i zdrowie,

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej,

  • możliwość udziału w zawodach sportowych i rajdach organizowanych przez Krajową Administrację Skarbową.

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • praca administracyjno-biurowa,

  • praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie, przy naturalnym i sztucznym oświetleniu,

  • podstawowe wyposażenie na stanowisku to: komputer, telefon, drukarka, niszczarka, kserokopiarka.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • praca w budynku V piętrowym,

  • budynek wyposażony w dźwig osobowy (parter – dostęp z półpiętra), ale nie posiada platformy dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku,

  • węzeł sanitarny przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo poruszających się na wózku – II piętro budynku,

  • miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych w przestrzeni publicznej,

  • budynek i stanowisko pracy nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych niewidomych i głuchoniemych.

Zakres zadań

  • Kieruje pracowników na szkolenia zgodnie z rocznym planem szkoleń, współpracuje przy opracowaniu programów szkoleń lub opiniuje otrzymane propozycje programowe, monitoruje realizację lokalnego budżetu szkoleniowego oraz potwierdza zrealizowanie szkolenia przez dostawców zewnętrznych, w celu zapewnienia możliwości podwyższania kwalifikacji zawodowych pracowników w Krajowej Informacji Skarbowej.
  • Realizuje i monitoruje proces zbierania potrzeb szkoleniowych, analizuje potrzeby szkoleniowe pracowników, przygotowuje i uzupełnia regionalny plan szkoleń, wyszukuje dostawców szkoleń zewnętrznych i dokonuje wyboru ofert, komunikuje plan szkoleń pracownikom i kadrze kierowniczej oraz identyfikuje potrzeby szkoleniowe w celu realizacji polityki szkoleniowej.
  • Uczestniczy w realizacji zadań związanych z procesem adaptacji nowo zatrudnionego pracownika oraz organizacją służby przygotowawczej pracowników, komunikuje i edukuje osoby zaangażowane o zasadach i przebiegu służby przygotowawczej, dokumentuje i nadzoruje przebieg służby przygotowawczej, w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zadania w Krajowej Informacji Skarbowej.
  • Uczestniczy w programach aktywizujących pracowników i wspierających ich rozwój w celu zapewnienia organizacji kadr o kompetencjach niezębnych do realizacji zadań strategicznych.
  • Dokonuje pomiaru efektywności szkoleń realizowanych poza Krajową Szkołą Skarbowości oraz innych działań rozwojowych na gruncie lokalnym w celu określenia skuteczności zaplanowanych działań rozwojowych.
  • Realizuje praktyki i staże poprzez weryfikację programu praktyk zaproponowanego przez placówkę edukacyjną pod kątem potrzeb i możliwości jednostki oraz uczestniczy w przygotowaniu stosownej dokumentacji dla praktykantów i stażystów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie zawodowe: 6 m-cy na stanowiskach związanych z obsługą kadrową
  • umiejętność planowania i organizowania zadań swoich i innych,
  • umiejętność pracy nad wieloma zadaniami równocześnie,
  • umiejętność jasnej i precyzyjnej komunikacji w mowie i piśmie,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • umiejętność argumentowania i przekonywania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacji,
  • umiejętność obsługi podstawowych programów komputerowych,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów ustawy o Krajowej Administracji Skarbowej i ustawy o służbie cywilnej,