Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzedawca/kasjer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2315
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej. Praca w osiedlowym sklepie spożywczym w Bielsku - Białej przy ul. Koziej 10 oraz Bronisława Czecha obok nr 3.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia, od pn. do pt. w godz.: 5.30-13.30, 13.30-20.30; w sob. w godz.: 7.00-18.00; w ndz. w godz.: 8.00-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej
Uprawnienia: obsługa terminali płatniczych*

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, mile widziane doświadczenie w handlu w branży spożywczej. Mile widziane posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna), umiejętność obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Mile widziana umiejętność obsługi lottomatu.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej