Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/22/0718
OBOWIĄZKI:
przeszkolenie w zakresie BHP i p. poż. na zasadach przewidzianych dla pracowników, zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru (Visual Merchandisingu), przygotowywanie produktów do sprzedaży, pomoc przy rozmieszczaniu obuwia na półkach w sklepie i magazynie, pomoc przy przyjmowaniu dostaw towaru, sprzedawanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym, trening umiejętności sprzedażowych, udział w szkoleniu w zakresie wskaźników sprzedaży KPI, udział w szkoleniu z produktów do pielęgnacji i konserwacji obuwia, pozyskiwanie nowych klientów poprzez sprzedaż online, nauka obsługi kasy fiskalnej i programu NPos, nauka obsługi etykieciarki, skanera kodów, metkowanie, przygotowywanie stanowiska pracy poprze dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży oraz dbanie o prawidłowe oznaczenie cenowe i graficzne asortymentu, bezwzględne przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność i wysoka kultura osobista

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie