Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 270 sklepów w Europie, USA, Canadzie i Nowej Zelandii.

Sprzedawca
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Zadania:
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta,
  • dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki.

Oferowany wymiar etat: 1/2

Wymagania:

Jeśli:

  • jesteś osobą kontaktową,
  • praca w zespole sprawia Ci przyjemność,
  • szybko się uczysz i chcesz się rozwijać,

To nam wystarczy! Wszystkiego Cię nauczymy podczas szkoleń wstępnych.

Oferujemy:
  • elastyczny grafik dostosowany do Ciebie,
  • szkolenia,
  • możliwość awansu,
  • pracę w młodym i pełnym energii zespole,
  • pakiet socjalny w tym karta Multisport,
  • duże zniżki na nasz asortyment
Do CV proszę załączyć poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”