Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzedawca w sklepie medycznym 1/2 etatu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0924
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż materiałów medycznych oraz towarów refundowanych w sklepie stacjonarnym, wystawianie dokumentów handlowych, kompleksowa obsługa klienta, doradztwo medyczne. Praca od pn do pt w godz. 10.00-14.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Fizjoterapeuta – prawo wykonywania zawodu
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

[Inne] : wykształcenie medyczne (technik ortopeda, licencjat w zawodzie fizjoterapeuty z aktualnym nr. prawa wykonywania zawodu nadanym przez KIF). O stanowisko mogą ubiegać się zarówno osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, jak i osoby bez ww. orzeczenia. Konieczne doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej