Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzedawca w sklepie internetowym
Miejsce pracy: Jaworze
Numer: StPr/23/0268
OBOWIĄZKI:
Obsługa sklepu intenetowego na platformie Prestashop, obsługa zamówień przez system Baselinker, pomoc w ustalaniu strategii sprzedaży na rynki wschodnie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość Word i Excel
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

wykształcenie co najmniej zawodowe branżowe (mile widziane wyższe), bardzo dobra znajomość obsługi komputera, programów Word i Excel oraz Internetu, biegła znajomość języków ukraińskiego i rosyjskiego

Miejsce pracy:

Jaworze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej