Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzedawca kasjer
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/0458
OBOWIĄZKI:

obsługa klienów i kasy fiskalnej, wykładanie towaru, zamawianie towaru, odbiór towaru oraz wykładanie na magazynie, prace porządkowe na stanowisku pracy. Umowa o pracę na czas określony, system zmianowy w godz.: 6.00-14.00, 13.00-21.00, 9.00-17.00 od pn. do so. (praca w soboty do godz.: 16.00) Oferta pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne, powyżej 30 rozku życia, kwalifikujące sie do projektu RPO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - kierunek bez znaczenia, mile widziane doświadczenie, mile widziane orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej