Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzątanie pomieszczeń
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/1184
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń tj. zamiatanie, mycie, dezynfekcja podłóg wg zleceń. Praca w zespole osób ukraińskojęzycznych. Praca na terenie województwa śląskiego (Bielsko-Biała) oraz małopolskiego (Kraków) w ramach umowy zlecenie, w wymiarze minimum 60 godzin miesięcznie (godziny wykonywania zlecenia dostosowane do zapotrzebowania). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł brutto na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie i doświadczenie nie są wymagane. Konieczna zaawansowana znajomość języka ukraińskiego

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej