Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzataczka
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2233
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie należytej czystości w przydzielonych pomieszczeniach, łącznie z oknami, trzymanie czystości w całym obiekcie, a szczególnie na korytarzach, klatkach schodowych i WC, właściwe i oszczędne używanie powierzonego sprzętu i środków do utrzymania czystości, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.Praca w systemie równoważnym w godzinach 5.00-21.00 według ustaleń.Umowa o pracę na okres próbny 3-mce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: dokładność, dbałość o porządek
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe, dokładność, dbałość o porządek, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji. Doświadczenie nie jest wymagane.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej