Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/24/0250
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie odkurzaczy, froterek, szczotek do zamiatania i szorowania oraz używanie środków czystości odpowiednich do danej powierzchni i rodzaju zabrudzenia; mechaniczne pranie wykładzin chodnikowych, tapicerek krzeseł, foteli itp.; mechaniczne czyszczenie powierzchni hal, holi, itp.; mycie pochwytów balustrad schodowych; opróżnianie i mycie popielniczek w miejscach przeznaczonych na palenie , suwanie śmieci z koszy i wynoszenie ich do śmietnika; wymianie na bieżąco worków plastikowych w koszach na śmieci oraz niszczarkach dokumentów, odkurzanie i mycie podłóg, dywanów i wykładzin dywanowych; mycie okien i innych powierzchni szklanych; mycie ścian, kafelków i innych okładzin; ścieranie kurzu i mycie mebli; mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych oraz uzupełnianie w łazienkach i toaletach mydła, ręczników i papieru toaletowego; utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych; przestrzeganie zasad etyki, ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

  • Pracownik Sprzątający

    Praca.pl Sp. z o.o.

    Opublikowano: 2024-04-07

    śląskie Bielsko-Biała