Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2395
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w należytej czystości wszystkich pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w biurze, znajdującego się tam wyposażenia i sprzętu, utrzymanie porządku przed budynkiem biura. Praca w zespole osób rosyjskojęzycznych, w Bielsku-Białej, w ramach umowy zlecenie, w wymiarze 100 godzin miesięcznie (godziny popołudnione). Proponowane wynagrodzenie 18,30 zł na godzinę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, wymagane doświadczenie w pracy w zespole. Konieczna średniozaawansowana znajomość języka rosyjskiego.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej