Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Dla naszego klienta – jednej ze znanych na polskim rynku firm z branży TSL – aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor Krajowy FTL
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:
  • świadczenie usług spedycyjnych w zakresie transportu krajowego całopojazdowego,
  • pozyskiwanie klientów i podwykonawców,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z klientami i przewoźnikami,
  • optymalizacja kosztów transportu,
  • realizacja wyznaczonych celów budżetowych.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • swobodne poruszanie się na rynku klientów i przewoźników,
  • znajomość giełd transportowych,
  • mile widziana znajomość programu SPEED oraz MS Excel.
Klient oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy zależny od wyników,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość awansu na team leadera,
  • szkolenia i rozwój,
  • pakiet benefitów.