GEODIS Road Network Sp. z o.o. – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Spedytor Drobnicowy Międzynarodowy
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Zadania:
  • Obsługa Klienta w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu)
  • Obsługa systemowa międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • Planowanie przewozów międzynarodowych
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami oraz Partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb
  • Komunikacja wewnętrzna z Działami Drobnicy Krajowej, Działem Sprzedaży, Działem Obsługi Klienta
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i Przewoźników
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka/spedycja
  • Doświadczenie w pracy w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wiedza z zakresu spedycji samochodowej w ruchu międzynarodowym
  • Wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji
  • Doświadczenie w pracy w branży TSL będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność planowania i perspektywicznego myślenia
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w zespole doświadczonych spedytorów dająca możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, rabaty na paliwo i wiele innych)