Ogłoszenie numer: 4151749, z dnia 2021-01-29

Przyszłość nadeszła już! Nie stój w miejscu i zrób krok do przodu! Jeżeli lubisz pracę z ludźmi

i konsekwentnie osiągasz wyznaczone cele zapraszamy do złożenia aplikacji. Rozwijaj swoje umiejętności Sprzedawcy Flotowego w marce ŠKODA, najpopularniejszej marce motoryzacyjnej w Polsce.

Poszukujemy:

Specjalisty ds. Sprzedaży Flotowej

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

  • flotowa sprzedaż samochodów marki ŠKODA
  • aktywna penetracja naszego obszaru działania w zakresie pozyskiwania klientów i nawiązywania relacji biznesowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prowadzenie regularnych spotkań oraz zapewnienie Klientom biznesowym pełnego doradztwa
  • zawieranie umów kredytowych, leasingowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy, reprezentacja firmy na zewnątrz, uczestnictwo w eventach i wydarzeniach branżowych

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku sprzedażowym skierowanym do klientów firmowych/instytucjonalnych
  • ciekawej osobowości i nakręcenia na wynik
  • znajomość branży motoryzacyjnej, orientacja w rynku automotive
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pozyskiwania klientów & wyważanie zamkniętych drzwi
  • praca w terenie
  • dobra organizacja pracy,  samodzielność w działaniu
  • obowiązkowe, bieżące raportowanie
  • orientacja na długofalową współpracę

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w wyjątkowym i kreatywnym zespole, gdzie liczą się nie tylko cyferki, ale i relacje
  • szkolenia importerskie z innowacyjnego programu flotowego Škody- „Biznes Ekspert”
  • „Jesteśmy fit!”  - organizujemy wyzwania promujące i nagradzające zdrowy tryb życia
  • „Jesteśmy zdrowi!” – gwarantujemy pakiet świadczeń medycznych (po pozytywnym przejściu okresu próbnego)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie