Naszym Klientem jest globalna firma produkcyjna.

Specjalistka / Specjalista ds. Controllingu
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr ref.: 09/2021/BA/SC/BB
Główne zadania:
  • raportowanie wyników finansowych,
  • współudział w tworzeniu budżetu oraz kontrola jego realizacji,
  • współpraca z Centralą Grupy.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe,
  • min. 3 letnie doświadczenie w finansach / kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • znajomość angielskiego na poziomie B2.
Korzyści:
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • rozwój kompetencji i ciekawą ścieżkę rozwoju,
  • pakiet socjalny i sportowy.
Jesteśmy doradztwem personalnym od 1997 roku. Pomagamy ludziom i organizacjom. Kandydatom proponujemy nowe możliwości zawodowe i oferujemy wsparcie w znalezieniu pracy zgodnej z wartościami, pasjami, kwalifikacjami i doświadczeniem. W związku z zapytaniami naszych klientów poszukujemy osób na ww. stanowisko. W przypadku zbieżności preferencji z wymaganym profilem przedstawimy kandydatom wybrane oferty.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności doradztwa personalnego - wpis pod numerem 14300.