Ogłoszenie numer: 6246468, z dnia 2022-01-08

Diode Probe sp. z o.o.

Diode Probe™ to start up, który powstał z mojej ogromnej pasji do chemii i nowych technologii. Na co dzień produkujemy urządzenia analitycznej dla "zwykłych ludzi" z całego świata. Głównie działamy w strefie analizy wody i powietrza. Jeśli chcesz być częścią czegoś wielkiego zapraszamy do nas, poznasz wspaniałych ludzi, wiele się nauczysz i na pewno znajdziesz u nas spełnienie swoich pomysłów. Może kiedyś przyjdzie Tobie zostać nawet dyrektorem technicznym tego przedsięwzięcia.

Specjalista zasobów produkcji

Miejsce pracy: śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Obowiązki pracownika na tym stanowisku:

  • Obsługa magazynu
  • Obsługa maszyn w technologii druku 3D (możliwość przyuczenia)
  • Przygotowywanie produktów pod klientów końcowych
  • Elementy programowania, lutowania, umiejętności manualnych
  • Obsługa zamówień
  • Zaopatrzenie magazynu

Wymagania

  • Umiejętności techniczne w stopniu co najmniej podstawowym
  • Lutowanie
  • Pakiet MS Office
  • Montaż urządzeń elektronicznych
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu i miejsca pracy
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Ambicje i ciągła chęć rozwoju

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi drukarek 3D (w szczególności SLA)

Oferujemy

  • Wysokie zarobki
  • Możliwość rozwoju w jednej z kilku gałęzi naszego start up-u
  • Praca w młodym zespole ambitnych osób
  • Nauka nowych rzeczy każdego dnia
  • Dogłębne poznanie technologii druku 3D i modelowania 3D (szkolenia z naszymi ekspertami)
  • Bonusy za nadgodziny bądź realizację nowatorskich pomysłów
  • Szerokie możliwości awansu
  • Naukę umiejętności miękkich, kompletowania zespołu etc.