Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Specjalista informatyk
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/21/2650
OBOWIĄZKI:
- administrowanie istniejącymi systemami i serwisami internetowymi oraz innymi narzędziami informatycznymi eksploatowanymi przez PSSE, - administrowanie systemami księgowymi,- wdrażanie systemów informatycznych oraz sprawowanie nadzoru nad ich eksploatacją,- zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w systemach informatycznych jako ASI,- ochrona systemów informatycznych przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci publicznej,- wykonywanie czynności związanych z instalowaniem, diagnostyką, modernizacją, usuwaniem awarii sprzętu komputerowego w tym urządzeń peryferyjnych,- rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników, organizowanie wsparcia informatycznego,- udział w zakupie sprzętu informatycznego,- administrowanie i obsługa korespondencji elektronicznej.Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7.25-15.00 od pon. do pt.Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategorii B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. wyższe I stopnia na kierunku informatyka, wymagana znajomość systemów z rodziny Windows praca z domeną, active directory, znajomość obsługi baz danych (SQL serwer, firebird), znajomość zagadnień w zakresie zarządzania sieciami komputerowymi oraz systemami archiwizacji danych, wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT. Wymagane prawo jazdy kat. B. Wymagana umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji, dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej