ROSINSKI PACKAGING
ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl
Specjalista ds. zakupu surowców
Zakres obowiązków:
  • analiza zapotrzebowania surowcowego,
  • planowanie zużycia surowców do produkcji,
  • gromadzenie ofert i ich negocjacje,
  • realizacja zakupów surowców,
  • odpowiedzialność za kwestie logistyczne w zakresie odbiorów / dostaw surowców,
  • odpowiedzialność za kwestie finansowe związane z zakupem surowców,
  • przygotowanie zestawień i analiz surowcowych na potrzeby innych Działów w Firmie, analizy zużycia,
  • nadzór nad wdrożeniami i testami nowych surowców.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane planowanie produkcji / inżynieria produkcji),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • mile widziana znajomość surowców (polietylen, polipropylen, PET) oraz doświadczenie w obszarze ich zakupów i dystrybucji.
Oferujemy:
  • praca stacjonarna w Bielsku-Białej,
  • praca w 5 osobowym Zespole Działu Planowania Produkcji i Gospodarki Materiałowej,
  • możliwość nabycia wiedzy w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • przyjazna atmosfera / stabilny i doświadczony zespół,
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną.