ROSINSKI PACKAGING

Rosinski Packaging to producent opakowań z tworzyw sztucznych: butelek plastikowych, nakrętek plastikowych, kanistrów, pojemników i innych detali. Początki spółki sięgają 1981 roku, kiedy założona została firma związana z przetwórstwem tworzyw sztucznych.  W ciągu kilkunastu kolejnych lat,  wytężona działalność właścicieli zaowocowała znacznym rozwojem firmy – rozbudowano park maszynowy i sukcesywnie zwiększano zatrudnienie. Obecna firma ROSINSKI PACKAGING działa nieprzerwanie od 1984 roku i po kilku przekształceniach kontynuuje swą działalność jako Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Siedziba firmy znajduje się na południu Polski w Bielsku-Białej, w centrum Europy Środkowo-Wschodniej, gdzie odległość z Bielska do Warszawy, Pragi, Budapesztu, Wiednia czy też Drezna jest porównywalna. Całkowita powierzchnia firmy zajmuje 73 371 m², gdzie zatrudnionych jest około 497 pracowników. W 2015 roku w Nowym Dworze Mazowieckim został uruchomiony drugi zakład produkcyjny i zajmuje obszar 36 415 m². Produkcja oraz magazyny obejmują powierzchnię 10.042 m².

Specjalista ds. Zakupu Surowców
Twój zakres obowiązków
  • udział w tworzeniu oraz realizacji strategii zakupowej surowców;
  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów;
  • operacyjna obsługa zakupów realizowana na podstawie call-offów i umów;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych;
  • negocjowanie warunków handlowych i umów;
  • analiza rynku i cen dostarczanych surowców;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • monitorowanie terminowości dostaw;
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących relacji handlowych z dostawcami;
  • audytowanie dostawców i ich bieżąca ocena;
  • poszukiwanie optymalnych i oszczędnościowych rozwiązań;
  • sporządzanie sprawozdań i raportów, nadzór nad dokumentacją.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe (mile widziane planowanie produkcji / inżynieria produkcji);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność;
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność;
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków;
  • rozumienie zagadnień kosztowych i optymalizacyjnych związanych z zakupami;
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów.
Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę / stabilny i doświadczony zespół;
  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę;
  • fundusz socjalny;
  • prywatna opieka medyczna;
  • ubezpieczenie na życie.