ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych i parafarmaceutyków z siedzibą w Bielsku-Białej. Nasze wyroby trafiają na rynki całego świata. Dysponujemy bardzo dobrze zorganizowanym i ciągle modernizowanym zapleczem produkcyjnym, narzędziownią, taborem logistycznym. Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi oraz produkowane opakowania charakteryzowały się nowoczesnością, wysokim standardem jakościowym i były przyjazne otoczeniu. Naszym pracownikom oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę.

Więcej szczegółów można znaleźć na naszej stronie www.rosinski.com.pl

Specjalista ds. Zakupu Surowców
Zakres obowiązków:
  • udział w tworzeniu oraz realizacji strategii zakupowej surowców;
  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów;
  • operacyjna obsługa zakupów realizowana na podstawie call-offów i umów;
  • przygotowywanie zapytań ofertowych;
  • negocjowanie warunków handlowych i umów;
  • analiza rynku i cen dostarczanych surowców;
  • kontrola stanów magazynowych;
  • monitorowanie terminowości dostaw;
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących relacji handlowych z dostawcami;
  • audytowanie dostawców i ich bieżąca ocena;
  • poszukiwanie optymalnych i oszczędnościowych rozwiązań;
  • sporządzanie sprawozdań i raportów, nadzór nad dokumentacją.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane planowanie produkcji / inżynieria produkcji);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • rozumienie zagadnień kosztowych i optymalizacyjnych związanych z zakupami;
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów.
Firma oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę / stabilny i doświadczony zespół;
  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę;
  • fundusz socjalny.